Categories: Įvykę renginiai

by „Giliukas“

Share

Steigėjas

Projektai

Draugaukime

For privacy reasons Facebook needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privatumo politika.
I Accept
( function( d, s, id ) { var js, fjs = d.getElementsByTagName( s )[0]; if ( d.getElementById( id ) ) { return; } js = d.createElement( s ); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v12.0"; fjs.parentNode.insertBefore( js, fjs ); }( document, 'script', 'facebook-jssdk' ) );

Informacinis rėmėjas

Džiaugiamės kiekviena sveikatos specialistės Ingridos Mieliauskaitės pravesta pamokėle. Dėkojame už saugaus elgesio pamokėlę (11.17 ,,Boružiukų” gr.). Saugus elgesys reiškia, jog ne tik saugome save, tačiau rūpinamės ir kitais.

Aptarėme saugų elgesį gatvėje, prie perėjos, tamsiu paros metu. Vaikams buvo priminta atšvaitų dėvėjimo taisyklės, kiekvienas gavo po atšvaitą, kurį galės dėvėti, kad juos geriau matytų visi vairuotojai.

Dėkojame už (11.21 ,,Ančiukų”gr.), psichikos sveikatos stiprinimo užsiėmimą apie emocijas. Susipažinom su skirtingom emocijos, kaip ir kada jos pasireiškia, kaip galime jas suvaldyti.

Plačiau diskutavome apie baimes, kurias vaikai įamžino nulipdydami gyvates ir papuošdami jas linksmai- prilipdydami drugelius, linksmas akytes, pūkuotas uodegas ir pan. Baimės nėra baisios, kai žinai, iš kur atsiranda ir kaip jas nugalėti.

Dėkojame už žinias vaikams ir apie sveiką mitybą (12.02 ,,Ančiukų”gr./ 12.09 ,,Boružiukų”gr.) Prisiminėme sveikatai palankios mitybos principus, kokius maisto produktus vartojame kelis kartus per dieną, kokius kasdien ar kelis kartus per savaitę, kuriuos retai ir saikingai.

Vaikai gavo individualias maisto pasirinkimo piramides, kurias teisingai turėjo užpildyti maisto produktų lipdukais. Pastebėjome, jog prie piramidės pavaizduotos 8 stiklinės vandens ir sportuojantys žmonės, kas reiškia, jog norėdami gyventi sveikai turime ne tik valgyti tinkamai, tačiau gerti pakankamai vandens bet kasdien būti fiziškai aktyviems.

Būkite informuoti

Svarbiausi darželio pranešimai Jūsų el. pašte.