Categories: Įvykę renginiai

by „Giliukas“

Share

Steigėjas

Projektai

Draugaukime

For privacy reasons Facebook needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privatumo politika.
I Accept
( function( d, s, id ) { var js, fjs = d.getElementsByTagName( s )[0]; if ( d.getElementById( id ) ) { return; } js = d.createElement( s ); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v12.0"; fjs.parentNode.insertBefore( js, fjs ); }( document, 'script', 'facebook-jssdk' ) );

Informacinis rėmėjas

Jau tradicija tapęs, trečius metus iš eilės, 2024 m. kovo 5 dieną mūsų darželyje vyko mažųjų skaitovų konkursas ,,Aš augu Lietuvoj, šalelėj mylimoj“. Konkurso sumanytojos ir organizatorės vyresnioji mokytoja Rima Lankevičienė ir mokytoja metodininkė Gitana Marčiukaitienė.

Renginys skirtas Kovo 11-ąjai ir Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Šiais metais pasirinkta tema – ,,Sueiliuokim pasakėlę“. Džiaugiamės, kad jaunųjų skaitovų daugėja ir šiais metais į respublikinį konkursą atvyko vaikai ne tik iš kaimyninių darželių: Birštono vaikų l./d. ,,Vyturėlis“ ir Prienų l./d. ,,Pasaka“, bet ir iš Garliavos l./d. ,,Obelėlė“ ir Kauno l./d. ,,Rasytė“. Konkurso tikslas – skatinti vaikus domėtis lietuviškomis eiliuotomis pasakomis, ugdyti sceninę ir kalbos kultūrą, kūrybiškumą.

Kruopščiai ir atsakingai dirbo konkurso vertinimo komisija, kurią sudarė Kristina Šalčiūtė – Birštono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji kalbos tvarkytoja, Gražina Andrulevičienė – Birštono viešosios bibliotekos, Birštono Vienkiemio filialo vyresnioji bibliotekininkė, Goda Tokerė – tėvų aktyvo atstovė, Angelė Vasiliauskienė – Birštono l./d. ,,Giliukas“ logopedė bei renginio svečias poetas Kęstutis Ivinskis.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanojo diplomais, ,,Giliuko“ medaliais ir poeto, komisijos nario, Kęstučio Ivinskio kurta eiliuotos pasakos knygele ,,Varlė šokėja“.

Džiaugiamės visos kūrybinės komandos įdėtu darbu, didžiuojamės konkurso dalyviais, esame dėkingi juos parengusiais pedagogais, jiems talkinusiais tėveliais.

Tikimės, kad šis lopšelio-darželio „Giliukas“ tradicinis konkursas gyvuos dar ilgai ir sukvies dar daugiau draugų.

Mokytoja metodininkė Gitana Marčiukaitienė

Būkite informuoti

Svarbiausi darželio pranešimai Jūsų el. pašte.