Categories: Naujienos

by „Giliukas“

Share

Steigėjas

Projektai

Draugaukime

For privacy reasons Facebook needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privatumo politika.
I Accept
( function( d, s, id ) { var js, fjs = d.getElementsByTagName( s )[0]; if ( d.getElementById( id ) ) { return; } js = d.createElement( s ); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v12.0"; fjs.parentNode.insertBefore( js, fjs ); }( document, 'script', 'facebook-jssdk' ) );

Informacinis rėmėjas

Nuotoliniai susirinkimai, nuotoliniai kvalifikacijos kėlimo seminarai jau tampa visų pedagogų kasdienybe, kuri kiekvieną kartą atneša ne tik naują patirtį, bet ir iššūkius. Nuotoliniu būdu dalintis gerąja patirtimi su kolegomis, kurių negali pakviesti į atviras veiklas ar renginius, taip pat puikus naujas patyrimas su šiek tiek išbandymų, kai nematai ar pavyko klausytoją sudominti, sunkiau gauti grįžtamąjį ryšį, o kartais nepavyksta išvengti ir techninių kliūčių. Šiai naujai patirčiai

mūsų lopšelyje-darželyje ,,Giliukas” pradžią davė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Julija Gradeckienė, kuri kolegėms pristatė pranešimą tema ,,Naratyvinis žaidimas ugdymo procese”.

Savo pranešime ji dalinosi savo patirtimi apie šio žaidimo organizavimą ir naudą ugdymo procese, pasidalino savo sukurtomis metodinėmis priemonėmis. Mokytoja daug dėmesio skiria praktikai ir saviugdai, bendradarbiauja ir veda seminarus VŠĮ “Mokymosi mokykla”.

Taip pat ji skaitė pranešimą nacionalinėje konferencijoje „NUO IKI MO“. Dalyvaujant šiose ir panašiose veiklose yra nuolat turtinamas žinių bagažas, todėl mokytoja geba labai kūrybingai, kaskart naujai ir išradingai organizuoti vaikų veiklą bei kryptingai ir nuosekliai siekia tikslo.

Mes, lopšelio – darželio “Giliukas” bendruomenė, labai džiaugiamės ir didžiuojamės mokytojos Julijos Gradeckienės darbais, mokėjimu suprasti ir perprasti kiekvieną vaiką, jo pasaulį ir elgseną, kad galėtų jam padėti tobulėti. Jos idėjų kraitis neišsenkamas, o kaskart įgyvendinus idėją, vis papildo nauja.

Ir kartais net nebūtina ieškoti lektoriaus, mokėti didelius pinigus, svarbu laiku pastebėti šalia esančius kolegas, kurie nori ir geba dalintis, perteikti patirtį. Tikime, kad gerosios patirties dalijimasis ir perėmimas tarp kolegų yra vienas svarbiausių atviros ir nuolat besimokančios organizacijos bruožų.

Kurkime naujas kolektyvo tradicijas, auginkime bendruomeniškumą, būkime atviri sau ir kitiems bei likime sveiki ir laimingi.

Birštono lopšelio – darželio „Giliukas“ metodinės grupės pirmininkė mokytoja metodininkė Reda Černiauskienė

Būkite informuoti

Svarbiausi darželio pranešimai Jūsų el. pašte.

Kitos naujienos